>

В Одесі з’явиться «Місто скульптур»

проект «Місто скульптур» - Одеса

У 2017 році одним з проектів-переможців Громадського бюджету став проект «Місто скульптур».

Проект дозволяє одеським скульпторам реалізувати свої творчі ідеї, створюючи і встановлюючи в Одесі ряд оригінальних скульптурних композицій, інсталяцій та арт-об’єктів, повідомляє прес-служба міскради.

Для реалізації даного проекту Рада з питань міського дизайну відібрала роботи 11 скульпторів. Протягом вересня-листопада відбулися 4 засідання Ради. Роботи скульпторів були представлені послідовно у вигляді ескізних проектів, потім у пластиці. Також Рада з питань міського дизайну визначила місця розміщення відібраних об’єктів.

Наразі ряд арт-об’єктів уже встановлено.

Так, на даху дитячої хореографічної школи вул. Жуковського, 47 встановлена інсталяція-кватерніон «Балерина», автор якої скульптор Андрій Рева.

На Військовому узвозі встановлені «Коти-сфінкси» скульптора Віктора Тиблевича.

Біля дитячого майданчика на «Ланжероні» встановлені арт-обмежувачі: 4 «Машинки» і пара «Кеди», призначені для обмеження заїзду автомобілів на зелену зону. Автори — Анастасія Кириліна і Всеволод Макавей.

Також на зеленій зоні біля пляжу Ланжерон встановлено скульптурну композицію «Кот-ліхтар», автор — скульптор Клим Степанов.

У дворі Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. О.В. Блещунова на вул. Польській, 19 встановлена інсталяція «Тюлечка», автори — скульптор Аркадій Маршак і архітектор Сергій Єньків.

Виготовлені й інші об’єкти: «Одеська бабуся» Наталії Дверницької, «Равлики» (3) Владислава Булгакова, «Забута іграшка» Олега Новаєва, «Лавка-книга» (13) Володимира Онищенка, « Мрійник» Серафима Чаркіна та «Кішки» (3) Тетяни Штикало. Скульптури наразі передані на відповідальне зберігання і будуть незабаром встановлені.

Поделиться статьей в социальных сетях: