>

В одеській міськлікарні №11 триває капітальний ремонт

капітальний ремонт - міськлікарня №11 - Одеса

В Одесі у міській клінічній лікарні №11 проводиться капітальний ремонт корпусу, в який буде переведено одне з двох гінекологічних відділень міськклінлікарні №1.

Створення відділення гінекології в МКЛ №11 забезпечить роботу багатопрофільної клінічної лікарні та поліпшить якість надання і доступність медичної допомоги мешканкам Суворовського району.

У новому гінекологічному відділенні МКЛ №11 заплановано відкриття спеціального оглядового кабінету для жінок з обмеженими фізичними можливостями. Для цього буде встановлено спеціальне медичне обладнання з урахуванням потреб таких пацієнток.

капітальний ремонт - міськлікарня №11 - Одеса - 1

Також проводиться капітальний ремонт у приміщеннях поліклінічного відділення МКЛ №11 і розташованої тут же амбулаторії сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги №7. Проводяться малярно-штукатурні роботи, монтаж підвісних стель з вбудованою системою освітлення. Особливу увагу приділено питанням пожежної безпеки, зроблені встановлення та підключення до центрального пульту пожежної сигналізації.

капітальний ремонт - міськлікарня №11 - Одеса - 2

У 2018 року також буде продовжено капітальний ремонт міської клінічної лікарні №1.

капітальний ремонт - міськлікарня №11 - Одеса - 3

Джерело: офіційний сайт міста Одеса

Поделиться статьей в социальных сетях: