>

В Одеській області над відновленням електропостачання працюють 44 ремонтні бригади

відновлення електропостачання

В Одеській області через негоду від електропостачання були відключені 40 населених пунктів. Про це стало відомо під час засідання оперативного штабу Одеської обласної державної адміністрації з питань негоди під головуванням очільника Одеської області Максима Степанова. Над поновленням електроживлення працюють 44 ремонтні бригади та 124 співробітники ПАТ «Одесаобленерго», залучені 67 одиниць техніки.

«На 10-ту годину ранку 40 населених пунктів в Одеській області були відключені від електропостачання. Хочу зауважити, що це постійний процес: ремонтні бригади відразу беруться за роботу та намагаються якнайшвидше відновити електропостачання. Але інколи протягом декількох годин населені пункти залишаються без світла. Адже стихія панувала по всій області: якщо подивитися на карту відключень від електропостачання, то це і Білгород-Дністровський, і Великомихайлівський, і Арцизькій, і Березівський райони. Роботи тривають, мобілізовано всі ресурси», — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, найбільше відключень від електропостачання через негоду сталось у Великомихайлівському районі Одеської області (там без світла залишилися 14 населених пунктів), а також у Біляївському та Арцизькому районах — по 5 населених пунктів були відключені від світла.

Поделиться статьей в социальных сетях: