>

В Одеській області презентували інвестиційний атлас регіону

Українсько-Китайський інвестиційний форум - інвестиційний атлас регіону - Одеська область

В Одеській області триває масштабний Українсько–Китайський інвестиційний форум. Під час заходу було презентовано інвестиційний атлас регіону. Наразі ця «дорожня мапа» для інвесторів включає понад 300 земельних ділянок різного цільового призначення та близько 140 інвестиційних проектів. Атлас буде доповнюватися, повідомляє прес-служба ОДА

«Розвиток українсько-китайських зав’язків представляє собою унікальний шанс взаємовигідного поєднання можливостей економічної продуктивності і транзитного потенціалу у рамках нового “Шовкового шляху”. Перспективною сферою є не тільки транспортно-логістична, але й напрямок щодо впровадження передових технологій, нового виробництва, створення нових робочих місць та культурний обмін. Для Одеської області Китай відіграє провідну роль у сфері зовнішньоекономічних відносин, традиційно посідаючи перше місце за показниками імпорту товарів. У свою чергу, наш експорт до Китаю є тією нішею, яка наразі ще не повною мірою заповнюється, проте, безумовно, має величезний потенціал для реалізації, з приводу чого також плануються перемовини у рамках форуму», — підкреслив Максим Степанов.

Окрім того, під час форуму делегації з міст Китаю та представники китайських підприємств мають змогу дізнатися про перспективні напрямки розвитку інвестиційних проектів у портах регіону. Також вони ознайомляться із науковим потенціалом Одеської області — перед гостями заходу із презентаціями виступатимуть представники Південноукраїнського державного педагогічного університету імені Костянтина Ушинського, Одеської національної академії харчових технологій та Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Зазначимо, роботи над інвестиційним атласом Одеської області розпочалися наприкінці грудня 2017 року. Він включає, зокрема, пропозиції щодо перспективних ділянок та споруд з їх детальним описом. Враховується місцерозташування, віддаленість від населених пунктів, наявність комунікацій та транспортної розв’язки. При цьому, за оцінками фахівців, сума потенційних китайських інвестицій в український ринок може становити від 6 до 8 мільярдів доларів щорічно.

Нагадаємо, залучення інвестицій та розвиток бізнесу – один із ключових пунктів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова на 2017-2019 роки.

Посилання на інвестиційний атлас Одеської області: http://odessainvest.so.org.ua/

Поделиться статьей в социальных сетях: