>

В Одеську область на розвиток громад Урядом спрямовано 96 млн грн

державна субвенція на розвиток інфраструктури - територіальна громада

25 об’єднаних територіальних громад Одеської області отримають державну субвенцію на розвиток інфраструктури. Фінансове забезпечення спрямовано на підвищення якості надання послуг, реконструкцію та ремонт вулиць і доріг, відбудову соціальних об’єктів, закупівлю транспортних засобів у громадах. Відповідне рішення було ухвалено вчора на засіданні Уряду, повідомляє прес-служба ОДА.

«В Одеську область на розвиток громад Урядом спрямовано майже 96 мільйонів гривень. В цілому, на розвиток 665 ОТГ України на 2018 рік виділено майже 2 мільярди гривень. Це ті кошти, які допоможуть на місцях сформувати інфраструктуру. В нашій області дуже помітні зрушення в реалізації реформи децентралізації: лише за останній рік було утворено 14 ОТГ, хоча за 2015 рік — 8, а у 2016 році утворено — 3. У громадах було реалізовано 145 проектів», — розповіла заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Раніше в Одеській обласній державній адміністрації провели нараду з представниками громад стосовно використання інфраструктурної субвенції. Йшлося про підготовку необхідних документів та проектів, які дозволять в повному обсязі використати передбачені для громад кошти із державного бюджету.

Нагадаємо, 3 квітня 2018 року Парламент проголосував за внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у частині добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення. Прийнятий закон набирає чинності 1 травня 2018 року. Він дасть можливість територіальним громадам приєднуватися до міст обласного значення без проведення перших виборів до міської ради.

Поделиться статьей в социальных сетях: