>

В Одеському суді нацгвардія та поліція провели навчання

Представники двох відомств відпрацьовували алгоритм дій під час доставлення до судових установ взятих під варту та засуджених осіб.

Тренування проходили в стінах Київського районного суду міста Одеси. Працівники конвойних підрозділів ГУНП в Одеській області та військовослужбовці військової частини 3014 Південного територіального управління Нацгвардії України обмінялися досвідом роботи під час переміщення затриманих з  ізолятора тимчасового тримання до спеціального автомобіля, а звідти — до камери для тримання обвинувачених, а також охорони в ній під час засідання суду.

 

Особливу увагу учасники навчань приділили відпрацюванню дій в умовах надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути під час конвоювання та судового процесу. Зокрема, розглянули методи усунення порушень громадського порядку незгодними з суддівським рішенням особами. 

«Ці навчання дали змогу працівникам поліції і військовослужбовцям обмінятися практичним досвідом роботи в даному напрямку та використовувати отримані навички  при виконанні своїх службових обов’язків в реальних умовах», — зазначив начальник відділу організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП в Одеській області Юрій Скрипка.

Відділ комунікації поліції Одеської області

 

Поделиться статьей в социальных сетях: