>

В Окнах із органічних відходів та силосу будуть виробляти елетроенергію

В Окнянському районі незабаром запрацює комплекс з переробки органічних відходів і силосу для виробництва електричної і теплової енергії. Наразі на об’єкті проводять пусково-налагоджувальні роботи. Сума інвестицій, яку вкладено у першу чергу будівництва, склала близько 17 мільйонів євро. Про це повідомила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

«Технологічні рішення нового комплексу після запуску дозволять щодоби переробляти 65 тонн кукурудзяного силосу. А тобто виробляти енергію потужністю близько 1,2 мегават на добу, а також більше 13 тисяч кубічних метрів газу. Під час спалювання газу та виробництва електроенергії виділяється теплова енергія, яка у подальшому може використовуватися для опалення, теплиць, рибного господарства. Залишки сировини є також чудовим добривом та можуть стати у нагоді в сільському господарстві», — підкреслила Світлана Шаталова.

Зазначимо, будівництво першої черги нового об’єкту розпочали у травні 2017 року. У подальшому комплекс буде розширювати свої потужності.

Поделиться статьей в социальных сетях: