>

В Окнах місцеві депутати на закритій позачерговій сесії висловили недовіру голові РДА

Кілька годин тому Окнянська РДА писала:
«Наразі депутати Окнянської районої ради за пропозицією голови районної ради В.Г. Ткача оголосили проведення закритої сесії. Одним з головних питань порядку денного оголошення недовіри голові районної державної адміністрації Володимиру Гавришу. Зібралась значна кількість громадян, учасників АТО, сільських голів та депутатів місцевих рад, громадських активістів. Люди прагнули почути різні точки зору. Проте оголосили закриту сесію районної ради. Тобто є, що ховати! Бояться людей! Ганьба!»

А вже зараз у новому повідомленні йдеться про підсумки сесії яка тілько но завершилось. На її позачерговому засіданні депутати 19 голосами за висловили недовіру голові районної державної адміністрації Володимиру Гавришу.

Нагадаймо, що на початку засідання голова районної ради В.Г. Ткач оголосив про проведення сесії у закритому режимі, що не дозволило значній кількості громадян: учасникам АТО, сільським голам, депутатам місцевих рад, громадським активістам бути присутніми на сесії.

«Володимир Гавриш спільно з іншими громадянами залишив засідання сесії, оскільки йому нічого приховувати від мешканців району, й він завжди виступає за максимальну прозорість та відкритість органів влади», — повідомляє окнянська РДА.

 

«Районна рада вирішила не прислухатися до позиції громадськості, провівши засідання в закритому режимі, по суті відмовившись отримати детальний звіт про сумнівну діяльність керівництва КП «Універсал». Апофеозом став вираз мені кворуму недовіри, — прокоментував сьогоднішнє рішення окнянськох райради очільник району Володимир Гавриш. —

Це очікувано, так як наша команда не йде на компроміси і залякування «недовіруою», будь-які способи тиску на нас не діють — продовження фінансування будь-якого бюджетного підприємства можливе тільки після отримання документів.

Працюємо далі, реалізуємо розпочаті програми і уважно ставимося до бюджетних коштів і способів їх використання.
Рішення районної ради буде оскаржене в суді.
P.S. Велике спасибі команді і людям, які не побоялися і підтримали! Радий, що в Окнах  чесних людей, справжніх патріотів більшість. Час все розставить на свої місця«.

Поделиться статьей в социальных сетях: