>

В Окнах можна було дізнатися, як стати прикордонниками

служба у прикордонних військах

В Окнянському районному центрі зайнятості 15 листопада відбулась зустріч безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, із старшим офіцером відділу з добору окремого регіонального центру комплектування м. Одеса з місцем дислокації м. Подільск — старшим лейтенантом Лавриненком Сергієм Миколайовичем та заступником начальника ВПС “Чорна” по роботі з персоналом Подільського прикордонного загону — лейтенантом Пройчевим Павлом Івановичем.

служба у прикордонних військах - 1

У ході зустрічі Лавриненко С.М. розповів присутнім про можливість укладання контракту на військову службу у прикордонних військах, умови добору кадрів та переваги військової служби за контрактом. Павло Іванович Пройчев повідомив про потребу військовослужбовців у ВПС “Чорна”, зокрема, водіїв, кухарів, зв’язківців.

Учасники заходу прийняли активну участь у зустрічі, задавали питання та обговорювали перспективи служби у прикордонних військах.

Потім Лавриненко С.М. та Пройчев П.І. завітали до Окнянського відділення ДПТНЗ “Захарівський професійний ліцей”, де проінформували учнів навчального закладу про перспективи служби за контрактом у прикордонних військах, про можливості подальшого кар’єрного росту, навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького тощо. В умовах нинішньої ситуації на ринку праці, відсутності робочих місць, підписання контракту на військову службу в прикордонних військах залишається найбільш реальним шляхом для працевлаштування населення нашого району.

служба у прикордонних військах - 2

Поделиться статьей в социальных сетях: