>

В Окнах популяризували професію кравців

Аби сприяти зайнятості безробітним громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, зокрема молоді, яка не має освіти та не має змоги здобути її за межами району, Окнянським районним центром зайнятості спільно з Окнянським відділенням професійно-технічного навчального закладу «Захарівський професійний ліцей» 29 серпня 2018 року було влаштовано презентацію навчального закладу та презентація професії — кравець.
Викладач ліцею Наталя Олегівна Плохотнюк поінформувала безробітних про перелік професій, які можна здобути в ліцеї. Присутні отримали загальні відомості про професію «кравець», дізнались, які вимоги ставить ця професія, ознайомилися з умовами вступу до навчального закладу, а також умовами навчання, яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають усім вимогам роботодавців, перспективами подальшого працевлаштування.
Позитивна атмосфера заходу, зацікавленість присутніх до всього, що відбувалося, дає привід сподіватися на те, що безробітні зрозуміли: професійна освіта — цікаво, престижно і перспективно.

Поделиться статьей в социальных сетях: