>

В Окнах школярі сходили до поліції на екскурсію

Декада профорієнтації - служба в поліції

В рамках проведення Декади профорієнтації, а також при великій на сьогодні актуальності проходження служби в поліції, Окнянським районним центром зайнятості було проведено професіографічну екскурсію для 19 учнів 10 класу Опорного закладу Окнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів до Окнянського відділення поліції ГУНП в Одеській області, де у дітей була можливість зсередини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.

Капітан поліції Окнянського ВП ГУНП в Одеській області Володимир Темрієнко розповів підліткам про професію поліцейського.

Екскурсія розпочалась з чергової частини. У черговій частині діти побачили монітори з відеонагляду у селищі. Ознайомилися з роботою слідчо-оперативних груп, які за повідомленням чергового вирушають на місце скоєння злочину. Також дітям розповіли про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події та подальше реагування працівників поліції. Далі підлітки мали змогу побачити кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання.

Декада профорієнтації - служба в поліції

На кінець екскурсії учням продемонстрували спеціальні засоби та вогнепальну зброю. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі.

Підлітки були в захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захоплюючої екскурсії вони подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч. Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку плануємо продовжувати і надалі. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції.

Поделиться статьей в социальных сетях: