>

В Окнах вибирали найкращого вчителя

«Учитель року - 2017» - Окнянський район

В освітянській родині Окнянського району з 21 по 25 листопада нинішнього року пройшов районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2017» у номінації «Початкова освіта», який став справжнім святом професіоналізму та наснаги, злету фантазії та творчості, любові до своїх учнів та відданості справі.

В конкурсі взяли участь Марина Пшегалінська (Окнянський НВК), Наталія Куницька (Римарівський НВК), Марина Серьогіна (Ткаченківський НВК).

Завдяки цьому з’явилася змога розкрити творчу багатогранність конкурсантів, продемонструвати широту їх поглядів професійну майстерність у таких конкурсних завданнях: «Відеозапис педагогічного досвіду», «Майстер-клас», «Педагогічна ситуація», а також невідмінною складовою заходу став конкурсний урок. І, безперечно, вони з цим завданням впоралися, всі грані нового педагогічного таланту учасників були розкриті.

На адресу учасників прозвучали слова привітання переможця районного та лауреата обласного конкурсу «Учитель року — 2014» Деменчак Ольги Сергіївни, вчительки початкових класів Ставрівського НВК.

«Бути педагогом – це покликання, це – доля. Тільки людина з тонкою душею та великим багажем знань може донести до юних сердець найголовніше, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху», — кажуть учасники конкурсу.

За рішенням журі переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2017» стала Марина Пшегалінська, а Наталія Куницька та Марина Серьогіна — лауреатами.

Всіх учасників районного конкурсу нагороджено грамотами відділу освіти, культури та молодіжної політики та сертифікатами на отримання грошової винагороди в рамках районної програми «Творчість та обдарованість Окнянщини».

Поделиться статьей в социальных сетях: