>

В Окнах відбулися змагання із греко-римської боротьби

змагання із греко-римської боротьби - Окни

На базі Окнянської опорної школи 7 жовтня 2017 року, у суботу, відбулись змагання ХІ обласного турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам’яті Метченка Ігоря Володимировича. У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ міст Теплодар, Подільськ, Роздільна, Іванівської та Окнянської ДЮСШ. Загалом 54 юнаки, які змагалися у 13 вікових та вагових категоріях. Турнір розпочався з урочистого відкриття. У вступній промові голова Окнянської районної державної адміністрації Олександр Безименко згадав трагічно загинувшого нашого земляка Ігоря Метченка та побажав усім спортсменам успіхів та здобутків на змаганнях.

Між бійцівськими поєдинками гостей розважав танцювальний гурт «Гармонія» Окнянського центру культури та дозвілля. В цілому турнір пройшов у дружній атмосфері, адже і тренери і спортсмени часто зустрічаються. Хоча на борцівському килимі вирували справжні спортивні пристрасті та емоції. У підсумку змагань всіх призерів вітали Олександр Безименко, Сергій Красюн та Лідія Метченко та вручили переможцям грамоти, медалі та пам’ятні статуетки.

У командному заліку перше місце отримала команда ДЮСШ м. Теплодар, другими стали вихованці Окнянської ДЮСШ, та кубок за третє місце поїхав до Іванівки.

Поделиться статьей в социальных сетях: