>

В Окнах відбувся концерт, на якому підбивали підсумки успішної творчості колективів

звітній концерт - Окнянський районний БДЮТ

В Окнянському районному БДЮТ 30 травня пройшов звітній концерт, на якому було підведено підсумки роботи за навчальний рік.

Що таке творчість? Творчість — це світ навколо нас, це краса, що оточує людину, хвилює і бентежить її душу, намагається запалити бажання до творення чогось нового. Прекрасне завжди народжується в праці. Заняття в гуртках творчості — це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії і, звісно, працьовитих, вправних рук. 2018 рік — для нас, керівників гуртків і вихованців, у стінах БДЮТ був насиченим, цікавим і змістовним. Нам є про що згадати, і є що показати.

Обласна виставка «Щедрість рідної землі» — І місце. В листопаді вихованки гуртка «Естрадний спів» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв в місті Вінниця де зайняли друге та четверте місця. Участь в обласній акції «Ялинка» не обійшлася без робіт наших бютівців, де також є призові місця.

Участь в районному етапі обласного конкурсу «Чисті роси», Всеукраїнському конкурсі «Квітнева фієрія» в м. Умань, в Малій академії наук, в науково-практичній конференції «Юні друзі природи» та «Юний дослідник» в м. Одеса. Вперше участь і призові місця в обласній виставці образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва майстрів Одещини «Зимовий серпантин».

Участь вихованців майже всіх гуртків в Міжнародному конкурсі мистецтв «Смарагдові витоки» в місті Мукачево де посіли перші, другі та треті місця. І місце на обласному зльоті учнівських лісництв тощо.

Свято надзвичайне ще й тим, що на ньому проводжали своїх випускників, Швець Ангеліну і Тарас Катерину, які отримали свідоцтво про отримання позашкільної освіти. Це ті вихованки, які за час навчання в БДЮТ, пройшли навчання не в одному гуртку, можна сказати що вони вже мають професію, підтвердженням цього є їхні дослідницькі роботи та вироби які займали призові місця в різноманітних конкурсах.

Протягом свята присутніх радували піснями вихованки гуртка «Естрадний спів» (керівник кулик Світлана Михайлівна): Полуніна Віолета, Софія Ткаченко, Жосан Лідія, Накул Ольга, Телевко Софія, Жулавська Наталя, Головко Марія, Сербін Маргарита, Моргач Ольга, Головко Ольга та Олена Жулавська.

На підтвердження роботи за рік директор БДЮТ, Жембій Валентина Всеволодівна, нагородила вихованців грамотами.

І на завершення свята всім присутнім подарували чарівних песиків з повітряних кульок, як знак дружби, які виготовили вихованці гуртка «Паперопластика» (кер. Цеховська Альона Володимирівна).

Поделиться статьей в социальных сетях: