>

В Окнах відроджується танцювальне мистецтво

танцювальне мистецтво - Окни

На Окнянщині після досить тривалої перерви відроджується танцювальне мистецтво. На базі Центру в культури та дозвілля розпочали свою діяльність два хореографічні гуртки, керівниками яких стали молоді, оптимістичні люди зі знанням своєї справи – Тетяна Буга та Володимир Мустяца. За короткий період існування, колективи «Гармонія» та «Kul Story», стали активними учасниками районних фестивалів, конкурсів, концертних програм. Створенню цих колективів передувала значна організаційна робота.

На сьогоднішній день хореографічні колективи налічують понад вісімдесят учасників, які займаються у трьох вікових групах, а їх репертуар нараховує понад 20 хореографічних композицій. Без перебільшення, кабінет хореографії у ЦКД, обладнаний за побажанням керівників гуртків, по праву став «другою домівкою» для юних танцюристів віком від шести до вісімнадцяти років.

З свого боку, значну підтримку надають батьки гуртківців, які допомагають у пошитті костюмів для виступів та організації концертів.

Вихованці гуртків навчаються за комплексною програмою, основу якої покладено заняття класичним танцем, а також вивченням народних та сучасних танців. Заняття сприяють формуванню у вихованців любові до танцю, вивченню мови хореографії, розвитку естетичного смаку та удосконаленню виконавської та акторської майстерності.

Кожен тривалий і трудомісткий репетиційно-постановочний процес постійно приносить в нагороду учасникам радість концертного виступу, гучні аплодисменти глядачів. І саме це надихає учасників та хореографа ще з більшою віддачою ставитись до улюбленої справи.

В ході навчання та під час виступів всі танцюристи чітко усвідомлюють, що хореографічне мистецтво потребує колективних зусиль, єдності помислів та синхронності рухів, створення необхідного образу за змістом танцю. І тоді глядач гідно оцінить мистецтво юних аматорів.

Безумовно, закріплення позитивних надбань розвитку сучасної української культури залежить від наполегливості не тільки наших артистів, а й цілеспрямованості всього суспільства і кожного громадянина зокрема.

Поделиться статьей в социальных сетях: