>

В Окнах визначали хто профі

Шоу «Хто профі?» - Окнянський районний центр зайнятості

15 грудня 2017 року, в рамках профорієнтаційної роботи Окнянського районного центру зайнятості, відбулося інтелектуально-розважальне турнір-шоу на знання професій для учнів 8-го класу опорного закладу Окнянська загальноосвітня школа I-III ступенів. Шоу називалося «Хто профі?» та було проведено на кшталт телепрограми «Хто зверху?». Почесними суддями турніру стали: методист відділу освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації Валентина Сергіївна Довгань, редактор газети «Окнянський вісник» Валентина Вікторівна Бузика та директор центру зайнятості Галина Анатоліївна Кушнір.

Шоу «Хто профі?» - Окнянський районний центр зайнятості - 1

Для проведення заходу було створено дві команди — команда хлопців (О. Паламарчук, В.Філіпов, Д.Рибак, А.Продан, А.Куницький та їх амбіційний капітан — В. Норенко), і команда дівчат (В.Дікусар, Є.Ткач, Т.Біла, М.Мельничук, Д.Скарвінко та їх чудовий капітан — А.Садовська), які протягом всього турніру змагалися, хто з них профі, хто більше знає про професії та є більш професійнішим.

Так, було проведено 5 конкурсів для команд та конкурс для вболівальників. Дуже цікаво було спостерігати, як команди запекло та з ентузіазмом виборюють звання «ПРОФІ». Серед конкурсів були — конкурс «Збери літери», «Бліц-опитування», «Вгадай професію», «Хто я?», «Обмін ролями».

Протягом всього шоу діти змогли показати не лише знання різних професій та всього, що з ними пов’язано, а й творчо і креативно себе проявити, адже усі конкурси були для них абсолютною несподіванкою, необхідна була блискавична реакція, кмітливість та винахідливість.

Варто зазначити, що усі були молодці, жюрі постійно оголошувало то перевагу хлопців, то перевагу дівчат, але, у кінцевому результаті, все ж таки, звання “ПРОФІ” виборола команда дівчат, яка отримала грамоту районного центру зайнятості за перемогу у профорієнтаційному заході “ХТО ПРОФІ?”, а також, разом з усіма учасниками програми, — заохочувальні подарунки та буклети служби зайнятості.

Поделиться статьей в социальных сетях: