>

В Окнах вшанували пам’ять героїв Крут

вшанування пам’яті героїв Крут - Окни

В Окнах 29 січня біля пам’ятника загиблим за Україну відбулось вшанування пам’яті героїв Крут. На заходів були присутні: голова районної державної адміністрації Олександр Безименко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, депутатський корпус, трудові колективи та жителі району.

«На жаль, і сьогодні нам доводиться ціною людських життів відстоювати право на незалежність. — Звернувся до присутніх голова РДА Олександр Безименко. — З перших днів війни Окнянщина стала на захист державного суверенітету та заплатила найвищу ціну за мир та спокій — життя двох прекрасних молодих людей — Миколи Антипова та Надії Морозової. 
Схиляю голову перед тими, хто захищав державні цінності сто років тому, і так само вклоняюся тим, хто, не шкодуючи себе, сьогодні стоїть на варті свободи та спокою громадян України. Честь їм і шана!»

В пам’ять за загиблими було оголошено хвилину мовчання та покладено квіти до пам’ятника.

вшанування пам’яті героїв Крут - Окни - 1 вшанування пам’яті героїв Крут - Окни - 2 вшанування пам’яті героїв Крут - Окни - 3

Поделиться статьей в социальных сетях: