>

В Раздельной чиновникам узгоджувати свои плани із головою райради

Після сутичок на місцевому майдані між очільниками Роздільнянського райцону протистояння продовжується, повідомляє представник МДО «Депутаський контроль» у Роздільній.

Голова райради Фелікс Сігал видав розпорядження та надіслав листи усім сільським головам, керівникам закладів освітти і культури про те, що про всі заходи  та про плани їх проведення необхідно узгоджувати особисто із ним. Також надавати усі рішення сесій сільських рад щодо фінансування об’єктів. Це викликало жваве обговорення і обурення як сільськихu голів так і керівників освітньо-культурних закладів. Усі розуміють, що таке розпороядження повязане із бажанням рекламувати певну політичну партію.

   Окрім того, таке рішення значно обмежує і порушує повноваження громад, а також створю передумови  протистоянь на рівні керівників відділів райадміністрації та райради.
******
Тим часом 15 червня 2016 року було видано розпорядження Президента України №207/2016-рп
«Про відставку голови Роздільнянської районної державної адміністрації Одеської області
Відповідно до частини десятої статті 118 Конституції України прийняти відставку голови Роздільнянської районної державної адміністрації Одеської області КАРПЕНКА Андрія Аркадійовича».
Поделиться статьей в социальных сетях: