>

В Роздільній нотаріуси придумали, як можна наживатися на декомунізації

Нещодавно у Роздільнянському районі нарешті завершився процес перейменування вулиць, провулків, парків та зміна інших назв повязаних із комуністичним, тоталітарним минулим. Насправді цього хотіли майже усі громадяни незважаючи на вік, політичні уподобання тощо.

Усіх бентежили лише побоювання, що матеріально у скрутні часи це ляже на плечі, а точніше гаманці самих громадян. Із екранів тевезорів лунали категоричні запевнення на самих найвищих рівнях, що держава візьме на себе усі із цим повязані розходи. В процесі обговорення перейменувань чиновники на місцях це також не менш категорично підтверджували. Дійсно, це так мало б бутти. Технічних, матеріальних труднощів не має бути. Все було вивчено і обраховано зазделегідь.

Однак, як завжди наш Остап Бендер зуміє нагріти руки на усьому. Мабуть державний реєстр нових назв потрапив у приватні руки. Знову одні і ті ж граблі. Все розпочате добре потрібно сплюндруватти, понівечити і посіяти недовіру у суспільства загалом до усіх реформ.
Так, у Роздільній приватні нотаріуси у своїй роботі за користування вищезазначеним реєстром змушують оплачувати цю послугу самих громадян додатково в сумі 112 грн., якщо адреса виявилася іншою у звязку із перейменуванням. А приватні нотаріуси на сьогодні мають найбільший сигмент, у порівнянні із державою, на ринку надання таких послуг.
І як кажуть:»Куди ж селянину податись?»
А якщо серйозно, то дійсно виникає інше питання: «При такому підході чи спроможні ми провести так необхідні нам реформи?».  Чи можливо вутратимо до них довіру не розпочинавши навіть їх.
Як тільки нашому представництву МДО «Депутатський контроль» стало відомо про такі факти і ми отримали письмову заяву, то наразі розпочали перевірку і  готуємо відповідне звернення.
Поделиться статьей в социальных сетях: