>

В Сараті дитячий табір «Сонячний» готовий зустріти відпочивальників

У Сараті табір «Сонячний» після ремонту відчинив свої двері для дітей, що будуть тут відпочивати та оздоровлюватися.

 

сарата 2

Директор “Сонячного” Дмитро Комісаренко розповів відвідувачам про обсяг робіт, які провели для підготовки табору до нового сезону, показав оновлену їдальню, корпуси, в яких був проведений ремонт. Зокрема, у п’яти корпусах було замінено дах, в одному з корпусів замінені вікна та двері, ще в одному встановлено нові меблі. Днями буде розчищений та облаштований спуск до моря, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук відділ коммунікації із громадськістю Саратськой райдержадміністрації.

сарата 3

 

На данний час КЗ ДОЦ «Сонячний» уже прийняв перших відвідувачів: це близько півсотні десятикласників з шести шкіл району, які беруть участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

сарата 4

Тут проходили спортивні змагання, естафети та різноманітні конкурси. Дітям дуже подобаються умови «Сонячного»: тут їх смачно годують, в корпусах зручні ліжка і, звичайно, ж спілкування з новими друзями біля вогнища, концерт козацьких пісень, а також — охорона свого прапора, адже гра ще тривала і кожна команда сподівалася поїхати додому переможцем.

сарата 5

Поделиться статьей в социальных сетях: