>

В усіх районах Одеської області проведено тренування з ліквідації наслідків ДТП

Тренування з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод проведено в усіх районах Одеської області. Про це стало відомо під час зустрічі директора департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергія Готко із представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС). 

«Безпека на дорогах — це гостре питання, якому приділяється наразі чимало уваги. Наприкінці квітня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив провести оперативні навчання з ліквідації наслідків ДТП. Алгоритм дій відпрацьовували рятувальники, медики та правоохоронці. У разі необхідності, одразу проводилася робота над помилками. Дякуємо регіональному представництву КМЄС в Одесі за взаємодію у напрямку цивільної безпеки», — наголосив Сергій Готко.

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи підвищення безпеки дорожнього руху в Одеській області. Старші радники регіонального представництва КМЄС в Одесі Георгіос Покас та Джонатан Ратєл зазначили, що готові надавати методичну допомогу.

Підкреслимо, безпека — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Поделиться статьей в социальных сетях: