>

В Великій Михайлівці відкрився музей імені Верьовки

«Ще одна приємна новина на Великомихайлівщині — відкрився самодіяльний музей української народної пісні та хору імені Г.Верьовки.

Гарне відкриття підготував районний будинок культури: лунали народні пісні у виконанні вихованців дитячого садочка, ансамблю «Тоніка», тріо «Дивоцвіт», учнів шкіл району, — написала на свої сторінці у Фейсбук голова Великомихайлівської районної ради Катерина Лаптієнко.  — Вручено багато подяк та грамот.

в2

Але найголовнішими дійовими особами було подружжя Первухіних — Віталія Федоровича та Олени Федорівни, які присвятили більше десяти років подвижницькій роботі по збору матеріалів для музею.

 

в3

Що спонукало родину на такий подвиг? Велика любов до пісні, віра в завтрашній день і найголовніше те, що саме керівником хору ім Г..Верьовки був Анатолій Авдієвський — земляк і щирий патріот України. 10 років цей музей працював дома у подружжя, а сьогодні відзначили новосілля в районному будинку культури. Нехай вистачає сил у Віталія та Олени Первухіних на продовження цієї роботи. Є велике бажання у Віталія Федоровича, щоб в календарі з’явилося ще одне свято — і Всесвітній день української народної пісні! Нехай збуваються мрії !»

 

в4

 

 

 

 

Поделиться статьей в социальных сетях: