>

В Захаріці школу визнано аварійною

аварійний стан НВК

Фрунзівський навчально-виховний комплекс знаходиться в аварійному стані і потребує негайного ремонту. Відтак навчальний заклад доведеться закрити, і школярі вимушені будуть навчатися у дві зміни, що дуже бентежить більшість батьків учнів.

В зв’язку з цим силами техперсоналу навчального закладу та допомозі батьків учнів молодших класів, вже перевезено меблі до приміщення Захарівського дитсадка, де для навчання молодших школярів виділене одне крило.

Про ситуацію із Фрунзівським НВК, крім облдержадміністрації та облради, знають і в міністерстві освіти України.

Із-за відсутності коштів на ремонт Фрунзівського НВК, розроблення проектної та кошторисної документації, дітям в умовах, що склалися потрібно буде навчатися мінімум рік. Тож батьки учнів збираються та обговорюють проблеми закладу та хочуть звертатися до вищих керівних органів влади за допомогою у вирішенні даної проблеми в Захарівці. А поки-що просять керівників органів місцевої влади, заради відміни навчання дітей у дві зміни, вирішити питання про виділення класів на навчання у Фрунзівському аграрно-професійному ліцеї до проведення ремонту будівлі Фрунзівського НВК.

Сподіваємось, що дізнавшись про проблему з Фрунзівським НВК, керівники всіх рівнів органів державної влади знайдуть можливість допомогти нашим дітям та не залишаться осторонь цієї проблеми, адже у них теж є діти.

Прохання від батьків дітей Захарівщини, як можна більше розповсюдити цю публікацію, щоб дійшла до вух державних мужів!

Поделиться статьей в социальных сетях: