>

В Зорі відбулося урочисте відкриття турніру з дитячого футболу «Золота осінь»

В Саратському районі 30 жовтня 2018 року в с. Зоря на оновленому спортивному майданчику відбулося урочисте відкриття турніру з дитячого футболу «Золота осінь».
Десять років тому цей спортивний об’єкт став першим в районі футбольним полем зі штучним покриттям, на якому зростали кілька поколінь спортсменів-зорянців.
Сьогодні, силами СВК «Дружба», було здійснено капітальну реконструкцію спортивного майданчика, який засяяв яскравими фарбами і порадував новим, зручним для ігор полем.
Реконструкція обійшлася базовому господарству у 600 тис.грн. Та, як відзначив голова СВК «Дружба» Чиклікчи Г.Г., коли йдеться про підтримку та розвиток спортивних традицій рідного села, виховання фізично здорового молодого покоління односельців, гроші у господастві не жалкують і не рахують. Бо інвестиції в дітей, в наше майбутнє – є найкращими інвестиціями.
Зорянський сілький голова Райчева В.Д. подякувала Георгію Гавриловичу за підтримку спорту, меценатство та співпрацю у вирішенні нагальних питань розвитку села.
Ефективну співрацю сільської ради, райдержадміністрації та та районної ради з СВК «Дружба» як кращий приклад соціального партнерства між владою і бізнесом відзначив і голова райдержадмінстрації Лобан А.А. Антон Анатолійович також привітав юних ючасників турніру та побажав їм перемог у змаганнях та великих майбутніх спортивних досягень.
Свої вітання в ході урочистого відкриття висловив і голова районної ради Переправка Ю.П. та заступник директора Зорянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею» Влаєв Ю.І.
Після урочистого перерізання стрічки розпочалися змагання з міні-футбулу серед дитячих команд з с. Зоря, с. Кулевча, м. Болград, м. Ізмаїл та м. Татарбунари.

Поделиться статьей в социальных сетях: