>

Ваша довіра — моя відповідальність

Наталія СРІБНИЦЬКА - вибори до Окнянської ОТГНа фото: Наталія СРІБНИЦЬКА

29 квітня відбудуться вибори до Окнянської селищної ОТГ. Це дуже важливий крок в житті кожного члена громади, тому нам треба, насамперед, це усвідомити, і обовязково прийти на виборчі дільниці, і проголосувати. Членам громади необхідно відповідально поставитися до свого вибору, усвідомивши, що від цього залежить майбутнє новоствореної громади, а отже, і майбутнє кожної родини, яка входитиме в об’єднану громаду. Правильний вибір голови ОТГ і депутатів дає змогу громаді швидше і якісніше розвиватись, ставати успішною. Таким чином громада має можливість самостійно і під свою відповідальність вирішувати більшість питань місцевого значення. А депутати є тією силою, яка спроможна подати імпульс розвитку нашій громаді, або ж й навпаки — загальмувати його. Та нашою метою є перспективний, творчий рух вперед.

Депутатський досвід

Розуміючи всю важливість і відповідальність такої події, я свідомо висуваюсь кандидатом в депутати Окнянської ОТГ, і дуже сподіваюсь на вашу підтримку, шановні виборці. Маючи досвід роботи депутатом в Окнянській районній раді, я глибоко переконана, що новостворена рада громади повинна працювати набагато активніше і ефективніше. Я завжди відстоювала відкритість та прозорість у прийнятті важливих рішень. Вважаю, що кожен представник громади повинен мати змогу бути присутнім при прийнятті депутатами відповідальних рішень, впливати на їх прийняття. А також мати змогу спостерігати за роботою депутатів, за їх активністю, принциповістю, відповідальністю. Так, я знаю як нелегко задавати незручні запитання посадовцям, на які вони не бажають відповідати, голосувати «проти» коли всі голосують «за». Я багато разів відчувала це на собі — це як пливти проти течії. Це важко, але це потрібно робити, якщо ми хочемо змінити ситуацію на краще. Маю велику надію, що до новоствореної ради громади оберуть саме таких депутатів, які зупинять процес пробивання дна і започаткують період зростання.

Ми йдемо на вибори з програмою команди однодумців

Саме тому я йду на вибори з нашою командою, кандидатами в депутати, яким сама довіряю, і яким довіряють люди. Вони мають сміливість сказати «ні» вкрай неефективному використанню бюджетних коштів, і мають бажання використати свій досвід, час і вміння для успішної розбудови громади. Ми будемо працювати заради того, аби податки, які сплачуються в бюджет громади, розподілялись прозоро, ефективно і йшли на розвиток громади. Разом ми будемо створювати такі умови, аби наші діти мали змогу і бажання тут залишатись, працювати і створювати свої сім’ї. А для цього нам треба зробити дуже багато. Це, насамперед, ремонт наших непроїздних доріг, приведення до належного санітарного стану території громади, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, встановлення контейнерів для сміття, побудова каналізації в селищі, облаштування селищного пляжу належним чином. Надзвичайно актуальною є проблема водопостачання та освітлення вулиць. І ще дуже і дуже багато треба зробити. Ми будемо цим займатись, ми це зробимо, і це цілком реально.

Позитивний досвід створення об’єднаних громад

Є дуже добрий досвід селища Доброслав (колишнє Комінтерново). Я протягом трьох років спостерігаю за їх досягненнями під керівництвом Людмили Прокопечко — результати вражають. Це і перше місце в області по благоустрою та розбудові селища, це чудове перетворення селища із типового закинутого, засміченого — в прекрасне розквітле та затишне містечко. Там облаштовано декілька парків, японський сад з сакурами, Долина квітів, сквер для відпочинку літніх людей і т. д. В Доброславі за три роки зафіксовано п’ять рекордів України! Отже, все це можливо, головне — наше бажання. До речі, бюджет Доброслава — 13 млн грн. А це не набагато більше, аніж Окнянський бюджет, отже — все реально.

Приклади успішно створених громад не поодинокі. Й тому ми, окнянці, повинні повірити в себе, що ми — не гірші від інших. Ми маємо зараз наскільки навчитись себе поважати, що почуття власної гідності просто змусить нас, як кажуть, гори перевернути. І тоді, вже зовсім скоро, до нас будуть приїжджати наші сусіди, і не тільки, за успішним досвідом, та не приховуючи того, щиро говорити: «Ми пишаємося вами, шановні мешканці Окнянської громади, бо ви — зразок для інших!»

Наталія СРІБНИЦЬКА,
депутат Окнянської районної ради

Поделиться статьей в социальных сетях: