>

Вчителі Одещини отримували поздоровлення та нагороди

Голова Одеської облдержадміністрації разом із колегами взяв участь в урочистостях з нагоди Дня вчителя, які відбулися 29 вересня у Будинку вчених.

«Саме в школі мене навчили мислити системно і стратегічно, бачити декілька шляхів вирішення тієї чи іншою проблеми. В університеті навчили отримувати знання шляхом саморозвитку. У кожного вчителі різні: у житті, професії та стосунках. Інколи вчить саме життя. Навчання – це природний процес, а вчитель – це творець, і місія ваша – свята. Зі святом вас!» — привітав працівників освіти Максим Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

За високу професійні стандарти у роботі 14 педагогів Одещини були нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації. Кабінет Міністрів України відзначив досягнення трудових колективів Одеського Рішельєвського ліцею та «Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського». Ще декілька десятків освітян отримали грамоти від департаменту освіти облдержадміністрації та обласної ради.

День учителя - Одеса - 1

«У Будинку вчених ще ніколи не було стільки нагороджених. Так тримати! Успіхи найкращих педагогів Одещини відзначають і на державному рівні. Ми вдячні за реформування та розвиток освіти в області. Особливо вразила програма «О-12» — Дванадцять кроків на зустріч сучасній освіті», презентована Максимом Степановим», — підкреслила голова обласної профспілки працівників освіти Ніна Дубовик.

Покращення якості освіти Одещини є одним з головних пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської ОДА Максима Степанова під назвою «Розумний регіон», презентованого очільником області 22 березня 2017 року. Програма визначає основні пріоритети, цілі, програми та проекти розвитку Одеської області, механізми їх реалізації, а також очікувані результати.

День учителя - Одеса - 2

4 квітня у рамках реалізації Стратегічного плану дій «Розумний регіон» Максим Степанов презентував безкоштовну онлайн-платформу «Будь розумним/Be smart» для підготовки випускників Одеської області до ЗНО. «Будь розумним/Be smart» — розробка найкращих викладачів Одеської області у рамках проекту «Osvita-online» та особиста інвестиція Максима Степнова у рамках проекту «Eduget». Запровадження проекту «Будь розумним/Be smart» дозволило Одеській області вже у 2017 р. піднятися щонайменше на 3 сходинки в інтегральному рейтингу областей за підсумками складання ЗНО. 29 серпня голова Одеської ОДА Максим Степанов презентував концепцію реформування та розвитку освіти області «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті».

Поделиться статьей в социальных сетях: