>

Велопатрулі виявилися досить ефективними в Одесі: рівень злочинності у туристичній зоні знизився на 51%

Велопатрулі - Одеса

За 38 днів роботи велопатрульні виявили 15 фактів кримінальних правопорушень, розшукали 4 дітей та затримали злочинця, який знаходився у міжнародному розшуку. Про це 28 вересня, повідомив очільник Одеської поліції Дмитро Головін, інформує поліція Одеської Області.

Два велоекіпажі у кількості 4 працівників поліції забезпечували публічну безпеку у районах пляжів «Аркадія» та «Ланжерон», а також по «Траса здоров’я» з 25 липня до закінчення піку туристичного сезону в Одесі.

За словами Дмитро Головіна, превенція і якісний сервіс — основа роботи велопатруля. Завдяки постійній присутності оперативного підрозділу в полі зору відпочиваючих і любителів «легкої» наживи, рівень злочинності в районах Аркадії і Ланжерона знизився на 51%.

«Ми навіть не уявляли, наскільки ефективним виявиться цей підрозділ в розпал туристичного сезону в нашому місті, яке цього літа прийняло понад 4 мільйони туристів. Цілодобове патрулювання місць великого скупчення відпочиваючих, надання якісних інформаційних послуг і поліцейського сервісу, допомога іноземним громадянам – як результат зниження рівня злочинності у цих районах на 51%», — зазначив очільник одеської поліції.

Велопатрулі - Одеса - 1

Він додав, що за час роботи поліцейський підрозділ виявив 15 фактів кримінальних порушень, зокрема за статтями 156 (Розбещення неповнолітніх), ст. 185 (Крадіжка), ст. 186 (Грабіж), ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

«Екіпажі також повернули до родин чотирьох неповнолітніх дітей, надали медичну допомогу 56 особам похилого віку, 35 іноземців отримали інформаційний сервіс», — додав керівник одеської поліції.

Окрім цього Дмитро Головін сказав, що у наступному році планує запустити в Одесі підрозділи туристичної поліції, які допоможуть усунути злочинність у туристичних районах області.

«Філософія в тому, щоб в період з 1 травня по 15 вересня ці підрозділи працювали на випередження і надання сервісних послуг, а не тільки на реакцію і розкриття. Планується оснастити поліцейських максимумом технічних засобів — поліцейські станції, системи відеоспостереження і бодікамери, точки виклику поліції «тривожна кнопка», система позиціонування патрулів і геолокація, велосипеди і скутери, електронні пристрої з інфраструктурою міста. Наша ідеологія: «Повага до всіх — безпека для кожного. Крок за кроком»», — додав він.

Поделиться статьей в социальных сетях: