>

Весінні струмочки міського фонтану міста Березівки

Фонтан - Березівка

Ось вже майже рік тому назад, як в Березівці в центральному парку був відкритий міський фонтан, який протягом літньо-осіннього сезону 2016 року радував мешканців міста своїм веселим дзюрчанням води.

Після тривалої холодної зими діти і матусі з нетерпінням чекали, коли знову в міському парку буде чутно, як переливаються струмочки води улюбленого фонтану. І ось 28 квітня, коли теплі сонячні промені зігріли міський парк, жителі Березівщини знову почули цей довгоочікуваний веселий і чистий звук весняної води, яка своїм дзюрчанням порадувала мешканців міста, особливо, діток та їх матусь.

Фонтан - Березівка - 1

Фонтан приносить радість й молодятам. Адже майже як рік поспіль стало доброю традицією, коли молодята, відразу після реєстрації шлюбу в місцевому відділі РАГСу фотографуються біля фонтану.

За рік фонтан став прикрасою та візитною карткою не тільки парку і міста, а й необхідним елементом весільної церемонії молодят. Деякі мешканці міста подейкують, що якщо під час фотосесії молодих, які щойно одружилися, вода в фонтані не дзюрчить, то й подружнє життя може не скластись. Тому для того, щоб їх спільне життя було радісним, веселим, щасливим й чистим, як прозора вода, міський голова Валерій Григораш постійно турбується, щоб міський фонтан завжди працював та переливався чистою і теплою водичкою на радість дітям, їх матусям, молодятам та всім мешканцям міста Березівки.

Фонтан - Березівка - 2

Інші публікації на цю тему:
Фонтан в Березівці

Поделиться статьей в социальных сетях: