>

Ветеран-прикордонник Ізмаїльського загону відзначає 95-річний ювілей

полковник Антон Петрович Гапонов - юбилей - Измаил

З 95-річчям полковника Антона Петровича Гапонова привітали прикордонники та представники ветеранської організації Ізмаїльського загону.

полковник Антон Петрович Гапонов - юбилей - Измаил - 1

Слова привітання висловив начальник Ізмаїльського прикордонного загону полковник Володимир Зуб і голова ветеранської організації майор у відставці Анатолій Зіменко. Гості ювіляру вручили відзнаку Президента України — ювілейну медаль «70 років перемоги над нацизмом» і пам’ятний адрес. Звичайно, за традицією, прикордонники привезли з собою продуктовий набір та інше необхідне.

Після закінчення зустрічі, начальник Ізмаїльського прикордонного загону запросив ветерана відзначити День прикордонника в наступному році, разом з усіма прикордонниками загону.

полковник Антон Петрович Гапонов - юбилей - Измаил - 2

Життєва історія ветерана-прикордонника дуже цікава. Народився Антон Петрович 15 грудня 1922 року в селі Тарасове, Медвенского району, Курської області, в сім’ї колгоспників. Закінчив 7 класів Тарасівської школи. Працював у колгоспі рідного села. У вересні 1941 року був призваний в навчальний пункт в місті Свердловськ, через 3 місяці був відправлений в Калінінград. Пройшов Другу світову війну в 139 полку в Прибалтиці. Звільняв Польщу, Румунію, а найважча битва була за Дніпро. Зустрів Перемогу в Польщі. У 1945 році повернувся в Україну.

полковник Антон Петрович Гапонов - юбилей - Измаил - 3

Після війни залишився відданим своїй справі. Проходив службу на різних офіцерських посадах на прикордонних заставах, що дислокувалися в Закарпатській області, а також в прикордонному навчальному закладі в місті Великі Мости.

У 1960 році звільнився зі служби. Після звільнення працював у Ізмаїльському міському відділі охорони міліції, начальником відділу кадрів на заводі. Потім працював в управлінні місцевої торгівлі на посаді начальника відділу кадрів.

Виростив і виховав двох дітей, доньку Світлану і сина Валерія. Має двох онуків і одного правнука.

Прикордонники бажають здоров’я і довгих років життя ветерану!

Поделиться статьей в социальных сетях: