>

Від Одещини до державного бюджету надійшло майже 2,3 мрд грн

бюджетні надходження за січень-березень

За словами начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна, ця сума перевищує надходження за січень-березень минулого року на 476 млн грн, або 26%.

Найбільшу питому вагу у структурі надходжень до Державного бюджету становить податок на додану вартість – зібрано 1,1 млрд грн, що на 307 млн грн більше, ніж у минулому році.

Також до Державного бюджету надійшло майже 540 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 408 млн грн податку на прибуток, 154 млн грн військового збору, 40 млн грн акцизного податку.

«Податки, які поповнюють Державний бюджет, забезпечують підвищення рівня економічної безпеки нашої країни, зміцнення правопорядку, соціальний захист громадян. Тому Головне управління ДФС в Одеській області приділяє особливу увагу напрямкам, які дозволяють належно використовувати фіскальний потенціал регіону. Це, насамперед, боротьба з ухиленням від сплати податків та зборів, усунення недоліків в адмініструванні», — зауважив Глеб Мілютін.

Загалом з початку року до Зведеного бюджету України Одеська область зібрала понад 5 млрд грн, повідомляє ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: