>

Відбулися сільські спортивні ігри Одещини

Сільські спортивні ігри - Одещина

Згідно календарного плану обласних сільських спортивних ігор Одещини 26-28 травня 2017 року в смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району обласною організацією ВФСТ «Колос» АПК України проведені змагання з армреслінгу, гирьового спорту, дартсу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу та перетягування канату серед сільських районів області. У зазначених змаганнях взяла участь 21 команда області. Боротьба у різних видах була видовищною і по- справжньому запеклою, повідомляє Ананьївська РДА.

Сільські спортивні ігри - Одещина - 1

Зі святом здоров’я і фізичної краси спортсменів області привітав начальник управління молодіжної політики та спорту Одеської обласної державної адміністрації Вячеслав Березуцький, зазначивши, що спортивний дух – справді незламний! Це справді велике спортивне свято, яке виявляє майбутніх чемпіонів!

Сільські спортивні ігри - Одещина - 2

Голова обласного ФСТ «Колос» Тетяна Федоренкова зазначила, що сільські спортивні ігри на Одещині є щорічними вже багато років. Обласна організація прикладає максимум зусиль, щоб створити необхідні умови для проведення змагань, розміщення, дозвілля.

Сільські спортивні ігри - Одещина - 3

Команда нашого району взяла участь у зазначених змаганнях та достойно захищала честь району. Хочу подякувати гирьовика Владислава Дубосарського, арм-спортсменів – Олександра Петрова та Дениса Тимченка, учасників дартсу – Любов Шорову та Ігоря Юсипенка, легкоатлетів – Ольгу Тимченко та Євгена Тимченка, тенісистів – Віталія Главацького та Анастасію Тимченко, а також всіх учасників з перетягування линви.

Тетяна ТИМЧЕНКО,
головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді ї Ананьївсько районної державної адміністрації

Поделиться статьей в социальных сетях: