>

Відбулось чергове засідання XVІ сесії Захарівської районної ради

Засідання XVІ сесії Захарівської районної ради

29 червня 2017 року о 10.00 в сесійній залі районної ради відбулося чергове засідання шістнадцятої сесії Захарівської районної ради VII скликання.

Згідно з порядком денним розглянуто такі питання:

1. Про інформацію голови Захарівської районної виборчої комісії В.В. Барабан.

2. Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 10 грудня 2015 року № 12-VII «Про утворення Президії Захарівської районної ради Одеської області VII скликання» (зі змінами).

3. Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 10 грудня 2015 року № 9-VII «Про склад постійних комісій Захарівської районної ради Одеської області VII скликання» (зі змінами).

4. Про внесення змін до рішення Захарівської районної ради від 23 грудня 2016 року № 120-VIІ «Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік».

5. Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017 – 2018 роки.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 червня 2015 року № 392-VІ «Про затвердження програми інформатизації Захарівського району на 2015 — 2017 роки» (зі змінами)

7. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 31 березня 2017 року № 150-VII «Про затвердження акту прийому-передачі майна комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики», що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області, до комунальної власності Затишанської селищної ради Одеської області».

8. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки Захарівського відділення поліції Роздільнянського відділу поліції Головгого управління Національної поліції в Одеській області.

9. Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Захарівського району за 5 місяців 2017 року.

10. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №115–VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2017 рік».

11. Про щорічний районний конкурс сільських та селищних рад з розвитку інфраструктури та благоустрою території.

12. Про затвердження Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району, управління яким здійснює районна рада.

13. Про затвердження Положення про порядок передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району.

14. Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району.

15. Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунального закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля».

16. Про надання згоди на приватизацію житла за адресою: смт. Захарівка, вул. Суворова, 4, кв. 5, завідувачем хірургічного відділення комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» Чернєвим А.М.

17. Про надання згоди на передачу з балансу КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Онилівської сільської ради господарських предметів та матеріалів.

18. Різне.

Засідання XVІ сесії Захарівської районної ради - 3

Коротко окреслюючи найяскравіші моменти сесії, варто сказати про прийняття Присяги депутатом районної ради Суковатою Н.П., про затвердження вперше за останні кілька років програми фінансової підтримки місцевого відділення поліції, про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. У ході підготовки до сесії відбулися засідання постійних комісій районної ради і Президії, детально обговорено питання перерозподілу коштів. Зокрема, зміни до бюджету передбачають направлення 50 тис. грн. на оздоровлення дітей району, 19,5 тис. грн. – на спортивні заходи, на Програму «Підтримка сім’ї та молоді Захарівського району на 2017-2020 роки» – 15,0 тис.грн.

Будуть профінансовані проектно-вишукувальні роботи будівлі приміщення Фрунзівського НВК І-ІІІ ступенів — 66,5 тис.грн., придбання будівельних матеріалів для ремонту шкіл (в т.ч. 10,0 тис.грн. Войничівська ЗОШ) – 110,0 тис.грн.; на заробітну плату з нарахуванням (в зв’язку з підвищенням на 2 тарифних розряди посадових окладів з 01.09.17 ) — 850,0 тис.грн., придбання матеріалів та проведення ремонтних робіт у закладах соціальної сфери району тощо.

 

Голова районної ради В.А.Думитрашко звернувся до селищних, сільських голів з пропозицією переглянути всі об’єкти на території району, для відновлення яких планується залучати кошти обласного і державного бюджету, і завчасно подбати про замовлення проектно-кошторисної документації та оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких вони розташовані.

Голова районної державної адміністрації І.І.Стебловський наголосив на важливості прийняття рішення про виділення 600 тис. грн. для підтримки ДНЗ «Фрунзівський професійний ліцей», відповів на запитання депутатів щодо стану справ із Фрунзівіським НВК, повідомив, що обласна експертна комісія продовжує напрацьовувати відповідний висновок, проблема є, але розмови про аварійність передчасні, ремонтні роботи будуть проводитися.

Оскільки четвер, 26 червня, розпочався зі зборів сільгоспвиробників, фермерів, що пройшли за участю керівників району і представників області, то на сесії теж було озвучено цю тему: на території району, як і інших районів Одещини, працює Держземінспекція, кілька земельних ділянок виставлено на аукціон без погодження з органами районного рівня, є загроза застосування значних штрафних санкцій до фермерів, які сьогодні обробляють ці ділянки і сплачують податки до сільських бюджетів. І найголовніше: місцеві бюджети живуть фактично за рахунок надходжень від сільгоспвиробників, тому так важливо привернути увагу керівництва області і держави до проблеми, підтримати аграріїв у цій непростій ситуації до проведення, як це передбачено законодавством, всіх без винятку земельних ділянок через аукціони. За підтримку тих, хто працює на землі, підтримку ініціативи фермерів щодо звернення до вищих органів влади стосовно розробки механізму перехідного періоду до вирішення питань по аукціонах одностайно висловилися всі керівники депутатських фракцій районної ради. Депутати доручили головам районної ради і районної державної адміністрації підготувати і направити до вищих органів влади відповідне спільне звернення.

Захарівська районна рада

Поделиться статьей в социальных сетях: