>

«ВИДИВО» із Захарівки вражає танцями

Захарівський хореографічний колектив народного танцю «ВИДИВО»

Танець — один з найдавніших видів народної творчості. Українська національна культура багата і різноманітна, вона, як відомо, зберігає і накопичує енергію своєї нації.

Захарівський хореографічний колектив народного танцю «ВИДИВО» -1Надзвичайно важливо зберегти для нащадків музичну культуру українців, багату жанрами, стилями, ритмомелодикою. Кожен регіон має свої особливості пісенної і танцювальної музики, багаті скарби народної творчості.

Тож, Захарівський хореографічний колектив народного танцю «ВИДИВО» завоював прихильність глядацької аудиторії району.

Створенню цього колективу передувала велика організаційна робота Віри Григорівни Резніченко, яка поставила перед собою завдання створити у районному центрі колектив, творчість якого була б цікавою, яскравою і різноманітною.

На сьогоднішній день хореографічний колектив налічує вісім дорослих учасників.

Всі танцюристи чітко засвоїли, що хореографічне мистецтво потребує колективних зусиль, єдності помислів та синхронності рухів, створення необхідного образу за змістом танцю.

Глядачі високо оцінюють хореографічне мистецтво колективу, а ті в свою чергу з більшою заповзятістю удосконалюють свою виконавську майстерність, щоб ще глибше вразити глядацьке серце. І де б не були наші танцюристи, на яких сценах би не виступали, вони завжди пишаються тим, що через своє мистецтво дають змогу глядачам краще пізнати історію та культуру народного танцю.

Поделиться статьей в социальных сетях: