>

Виїзд дитини за кордон: як це вирішили в Арцизі

В Арцизькому місцевому центрі з надання БВПД допомогли клієнтці вирішити питання  щодо надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини без згоди та супроводу батька
 
До Тарутинського бюро правової допомоги Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась клієнтка В. за правовою консультацією з питання щодо надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини без згоди та супроводу батька.
В ході розгляду звернення працівниками Бюро було прийнято рішення про необхідність надання клієнтці вторинної правової допомоги у вигляді складання процесуальних документів та здійснення представництва інтересів у  суді.
Для надання безоплатної вторинної правової допомоги наказом Центру уповноважено начальника відділу представництва Арцизького МЦ з надання БВПД Світлану Нєдову.
 

На фото Світлана Нєдова.

    
Представник Центру склала та подала до суду позовну заяву про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини без згоди та супроводу батька.
 
 
 
У серпні 2018 року рішенням Тарутинського районного суду позов клієнтки В. задоволено, а саме надано дозвіл на тимчасовий виїзд за кордон без згоди та супроводу батька, з метою оздоровлення та відпочинку неповнолітньої дитини у супроводі матері, з дня набрання рішення законної сили.
За отриманням роз’яснень чи консультацій з правових питань Ви можете звернутись за адресою: м. Арциз, вул. Будівельників, 15б. Телефон: 097 123 15 63, м. Татарбунари, вул. В. Тура, 48. Телефон: (04848) 3-18-46., смт. Тарутине, вул. Центральна, 124. Телефон: (04847) 4-04-71, смт. Сарата, вул. Чкалова, 2. Телефон: (04848) 2-31-50.
 
 
Поделиться статьей в социальных сетях: