>

Вимушені канікули за роздільнянським рецептом

Роздільна опалення

Реформи по-роздільнянськи можуть призвести до колапсу уже найближчим часом. Із обранням Фелікса Сігала головою районної ради останній мало не в першу чергу почав реформувати все господарство по-своєму. Правдами і неправдами були перетягнуті повноваження від райдержадміністрації в управлінні комунальним майном, підпорядкували райраді усю господарську діяльність. Що із того вийде далі, можна тільки здогадуватись, якщо  подивитись уже сьогодні на стан справ із опаленням.

Коли школи, дитсадки та лікарні мали свої автономні котельні, вчасно подавалося тепло завжди. По-сігаловськи усі котельні району передали комунальному підприємству «Роздільнатеплокомуненерго», яке має неабияку заборгованість перед НАК «Нафтогаз України». Незважаючи на Розпорядження про початок опалювального сезону із 18 жовтня 2016 р., у приміщеннях панує холод. Закрили школи, і діти пішли на передчасні, вимушені канікули.

Таке ж становище і в Центральній районній лікарні. Бідкаються  і лікарі, що навіть у процедурних кабінетах температура не вище за 7 градусів.

Поделиться статьей в социальных сетях: