>

«Випливли» цікаві документи про одного із очільників Роздільнянського району

документи Фелікс Сігал

Видається нам, що зрештою у Роздільній боротьба із так званим опозиційним очільником районної ради Ф.В. Сігалом буде завершена. Тільки сьогодні із облдержадміністрації надійшла довгоочікувана інформація про те, що у пана Сігала перший диплом про отримання вищої освіти є «липовим». Із Російської Федерації отримано офіційну відповідь на запит української сторони про те, що Фелікс Сігал ніколи не закінчував Тюменський інститут та диплом «зразка Сігала» ніколи нікому не видавався. Саме за «липовим» дипломом Сігалу у різний час вдавалося займати посади держслужбовця та отримати «другу вищу» освіту в Академії управління при Президентові України.

Наразі районна державна адміністрація звернулася до апарату райради про ініціювання звільнення голови та тимчасово очолити райраду заступнику Чумаченко Є.Б. Звернення про розслідування посадового злочину направлено і до правоохоронних органів, повідомляє представник МДО «Депутатський контроль» у Роздільній.

Завтра планується проведення депутатської профільної комісії із дотримання законності, регламенту та депутатської етики, а у п’ятницю — позачергової сесії райради.

Та чи вистачить сміливості, голосів та здорового глузду у депутатів хоча б поставити це питання у порядок денний? Наскільки відомо, прихильники Фелікса Сігала роблять вигляд, що нічого не сталося, і у них зовсім інші плани.

Слідкуватимемо за розвитком подій. 

Поделиться статьей в социальных сетях: