>

Виявилося, що на Одещині не вистачає ще 12 тисяч доз вакцини від кору

вакцина від кору - Одеська область

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов знову звернувся до Міністерства охорони здоров’я з проханням забезпечити Одеську область необхідною кількістю вакцин від кору. Наразі охоплення щепленнями від цієї хвороби в регіоні сягнуло 93%. Для того, щоб забезпечити колективний імунітет на рівні 95%, аби не допустити чергового спалаху хвороби, Одещині необхідні ще 12 тисяч доз. Про це стало відомо під час апаратної наради Одеської обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

«Зараз на часі стоїть питання щодо забезпечення додатковими дозами — це близько 12 тисяч, які потрібні Одеській області на два місяці, щоб усі бажаючі провели щеплення. У місті Одеса, зокрема, у нас закінчилися вакцини. Вже протягом двох тижнів ми намагаємося отримати відповідний перерозподіл з Міністерства охорони здоров’я. Скажу відверто, на жаль, для мене — це питання лежить в компетенції міністерства», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, профільний департамент Одеської облдержадміністрації минулого тижня вже звертався до Міністерства охорони здоров’я України з проханням доправити в Одеську область додатково 12 тисяч доз вакцини від кору.

«У Міністерстві охорони здоров’я сьогодні повинні були підписати наказ щодо перерозподілу вакцин на Одеську область. Мова йде лише про 3 тисячі доз вакцини від кору. Але, у зв’язку з тим, що міністр знаходиться у відпустці, а заступник — на лікарняному, нам повідомили, що у міністерстві зараз не можуть це реалізувати», — повідомив директор департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Полясний.

вакцина від кору - Одеська область - Полясний

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов дав розпорядження В’ячеславу Полясному особисто прибути до міністерства задля скорішого вирішення питання щодо розподілу вакцин на Одеську область.

Поделиться статьей в социальных сетях: