>

У Захарівці оголосили війну «лівій» торгівлі

У Захарівському районі розпочала свою діяльність робоча група з моніторингу роботи об’єктів торгівлі та громадського харчування, яка утворена розпорядженням голови райдержадміністрації Дмитра Франчука. До складу робочої групи крім спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації входять фахівці пожежної, податкової, продспоживчої служб району.

Основною метою її роботи є забезпечення дотримання законних прав та інтересів споживачів, поліпшення санітарної та епідеміологічної ситуації в районі, недопущення випадків виникнення стихійної торгівлі, торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без документів дозвільного характеру, дотримання підприємцями встановлених правил роздрібної торгівлі тощо.

Вказана група проводитиме роз’яснювальну роботу, працюватиме на упередження недоліків та акцентуватиме увагу підприємців насамперед на їх усуненні у разі виявлення. За результатами роботи по кожному закладу складатиметься аналітична довідка щодо виявлення недоліків та надаватимуться рекомендації СПД щодо їх усунення, відповідно до чинного законодавства.

При повторному моніторингу в разі не реагування власників та у випадках злісних порушень, районна державна адміністрація інформуватиме профільні контролюючі органи, згідно з чинним законодавством, для вжиття відповідних заходів. Є впевненість, що наші підприємці активно співпрацюватимуть з робочою групою заради підвищення безпеки та якості товарів і рівня обслуговування у торгівельних закладах.

Адже у нас спільна мета — задовольнити споживача і не допустити критичних ситуацій.

Поделиться статьей в социальных сетях: