>

Військовий оркестр продовжує подорожувати Одещиною

Вчора на центральній площі Великої Михайлівки відбувся велелюдний захід.

 

в4

 

Про це на своїй сторінці Фейсбук написала голова Великомихайлівської районної ради Катерина Лаптієнко:

«Цього разу до райцентру завітав духовий оркестр Південного територіального управління Національної гвардії України. Чарівні звуки популярних мелодій у виконанні військових музик-професіоналів під керівництвом диригента оркестру, майора Національної гвардії України Олександра Сергійовича Федорчука не залишили байдужими жодного з перехожих, які у той час опинилися в межах гучності.

 

в2

 

Захоплені майстерною грою люди старшого віку, молодь, діти зупинялися аби насолодитися музикою. З цікавістю, особливо підростаюче покоління, підходили й до розміщеного поряд інформаційного стенду, переглядали проспекти та періодичні видання про військову службу за контрактом у лавах Національної гвардії України. Ті, у кого перспектива стати військовим, викликала інтерес, отримали візитки з контактною інформацією.

в3


Як зазначив начальник групи комплектування військової служби за контрактом Південного територіального управління Національної гвардії України майор Денис В’ячеславович Лавренко, подібні акції наразі проводяться по всій Україні.

Відповідальні особи вищеназваного управління разом з духовим оркестром вже побували у Біляївці, Теплодарі, Розільній, наразі приїхали у наш район з єдиною метою — заохотити людей до контрактної служби у лавах Національної гвардії. Такі ж заходи будуть проведені ними у кожному з районів Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. Впевнені, що вони матимуть позитивний результат – Національна гвардія України поповниться вправними вояками, справжніми патріотами своєї Вітчизни».

Поделиться статьей в социальных сетях: