>

Визначили переможців обласного конкурсу на кращий опорний загальноосвітній навчальний заклад

краща опорна школа

1 листопада відбулося засідання комісії обласного конкурсу на кращий опорний загальноосвітній навчальний заклад в Одеській області.

Під час засідання розглядалися результати додаткового конкурсу. Нагадаємо, що за результатами основного конкурсу, який відбувся навесні поточного року, розглядалися заявки на створення опорних шкіл, подані з різних районів області. Переможцями було обрано навчальні заклади в м. Ананьїв, с. Тузли Татарбунарського району та с. Кулевча Саратського району. Через те, що, крім Ананьєва, ніхто з переможців не зміг створити опорні заклади, був оголошений додатковий конкурс.

За підсумками додаткового конкурсу було обрано Широківський опорний навчальний загальноосвітній заклад Маразліївської громади, який отримає для підтримки свого розвитку 4 млн. грн. з державного бюджету. Таку ж суму на розвиток отримав і Ананьївський навчальний заклад.

Ці кошти навчальні заклади отримають найближчим часом. У разі, якщо вони не встигнуть використати їх до кінця року, гроші залишаться на їхніх рахунках і в наступному році.

Джерело: Офіс реформ з питань децентралізації в Одеській області

Поделиться статьей в социальных сетях: