>

Воїни 28 окремої механізованої бригади на чолі з командиром пройшли центром Одеси урочистою ходою

Сьогодні, після довготривалого відрядження до району проведення операції об’єднаних сил, виконавши поставлені перед нами бойові завдання та нарешті повернувшись додому, воїни 28 окремої механізованої бригади на чолі з командиром пройшли центром Одеси урочистою ходою.

Відбувши молебень за перемогу українців біля Свято-троїцького гарнізонного Храму, ми покрокували до закладеного каменю Героям Небесної Сотні, вшанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання.

Протягом усього маршруту ходи їхідтримували мешканці міста: рідні і друзі наших бійців, представники органів місцевого самоврядування, школярі Одеси і просто перехожі.
В руках  військовослужбовці несли фотографії. З них своїми живими, сповненими любові очима за нами, живими, споглядали загиблі ГЕРОЇ. Наші друзі, товариші і побратими. Втрата кожного з них – особисте горе для всіх нас, проте ми закликаємо кожного пам’ятати: вони живі доти, доки в наших серцях жива пам’ять про них.


Завершилась хода ритуалом покладання квітів у підніжжя меморіального каменю загиблим на цій війні землякам-героям.
Ми хочемо вкотре наголосити, що ворог не має жодних шансів на перемогу, поки ми знаємо, заради чого ми воюємо. А воюємо ми заради вас, наших рідних і близьких, наших сімей, наших дітей та їх майбутнє у суверенній, вільній від загарбників державі! Сердечно дякуємо вам за Вашу підтримку, недоспані ночі, неоціненну допомогу і тепло, яке ми постійно відчуваємо, навіть на відстані.


А воїнам — доземна подяка за кожен день, який ви присвятили службі Українському народові, за кожну хвилину, що ви провели у протистоянні з ворогом. За те, що ви — щит і меч народу! Сміливі, мужні і вірні присязі! Слава Україні!

 
Поделиться статьей в социальных сетях: