>

Воїнів-інтернаціоналістів пам’ятаємо!

День вшанування учасників бойових дій - Татарбунари - бібліотека

В Україні 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений річниці виведення військ з Афганістану.

День вшанування учасників бойових дій - Татарбунари - бібліотека - 1Афганська війна — одна із сумних сторінок нашої історії, вона як усі сумні сторінки, несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячу сердець. Минуло 29 років відтоді, як вийшли з Афганістану війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих і покалічених синів, а дружини та діти – своїх чоловіків та батьків. Участь у війні взяли 160 375 військовослужбовців з України, не повернулися з війни 3 360 осіб, з яких загинули — 3 280, пропали безвісти – 80, стали інвалідами – 3 560.

15 лютого в Татарбунарській центральній районній бібліотеці для читачів було проведено інформаційну хвилину «Афганістан — наша пам’ять і біль», спрямовану на вшанування пам’яті воїнів, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок.

Бібліотекарі ознайомили з книжковою виставкою «Ціна чужої війни», тематичним досьє про події в Афганістані, продемонстрували користувачам відеоматеріал про події в Афганістані.

Окрім Афганістану, українці також несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

Тетяна ТКАЧЕНКО, бібліотекар районної бібліотеки

Поделиться статьей в социальных сетях: