>

Володимир Зеленський так і не з’явився на дебати з Петром Порошенком на НСК «Олімпійський». Причина одна – страх

Напевне, що вже увесь цивілізований світ, який прискіпливо слідкує за перебігом президентських виборів в Україні, знає, що за ініціативи кандидата в президенти Зеленського про проведення дебатів, діючий президент та кандидат в президенти Порошенко погодився на це. Гарант завчасно запропонував своєму опоненту провести дебати в кілька раундів. Перший – 14-го квітня на НСК «Олімпійський», як того і забажав Зе-кандидат. Звісно, що знав про це і Зеленський, але – на дебати не прийшов.

Шість ознак страху з медичної точки зору

Страх — внутрішній стан, що обумовлений загрозою реального або передбачуваного лиха. З точки зору психології вважається негативно забарвленим емоційним процесом.

Існує шість загальнопоширених видів страху: це страх злиднів, страх критики, страх хвороби, страх любовного розчарування, страх старості, страх смерті.

Страх — це тільки стан вашої свідомості і, отже, може контролюватися і спрямовуватися.

Він паралізує розум, руйнує уяву, вбиває самовпевненість, підриває ентузіазм, охолоджує ініціативу, розмиває цілі, унеможливлює самоконтроль. Він зводить нанівець чарівність особистості, засмучує чіткість мислення, перешкоджає концентрації зусиль.

Політичний страх перед опонентом — сьома, немедична ознака страху

На превеликий жаль українців, та того ж таки цивілізованого світу, саме такий страх опанував Зеленським. Іншого пояснення, чому він не з’явився на дебати, на які ж сам і викликав Порошенка, немає. А до цього комік усіх розсмішив, коли відмовився здати аналізи на предмет алкогольної та наркотичної залежності у профільній найавторитетнішій міжнародній організації WADA – всесвітньому антидопінгову агентству. І що вже геть смішно – сам же виставив ці умови Президенту України Петру Порошенку. А не здав Зеленський як належить аналізи – бо злякався за їх результати. Порошенко ж – зробив це невідкладно.

Українцям не до сміху

Стратегія Зе-команди та Зе-кандидата проста як двері без ручки: бігати і ховатись від українців до 19-го квітня. А ввечері цього дня потрапити якимось чином на НСК «Олімпійський» і перетворити дебати в потворне шоу, і, звичайно, не з’явитись після цього на вечірні дебати у студії «Суспільного», як того вимагає закон. З цим все зрозуміло.

Але, нам, більш ніж 40 млн українцям, не до сміху, що нам пропонують обрати віртуального кандидата в президенти — «кота в мішку». Адже ж це очевидний факт, що до цього часу ніхто ще не чув і не бачив жодного виступу Зеленського на людях зі справжньою програмою. І до того ж, не представивши досі суспільству свою команду. Бо справа в тому, що ніякої команди, насправді, немає, її поспіхом «клепають».

І нехай кожен з нас, поклавши руку на своє серце, дасть самому собі чесну відповідь на запитання:

чи може Зеленський, який чотири рази ухилявся від отримання повістки до призову та мобілізації до армії, не служивши, навіть, строкової служби в армії, зборений страхом від необхідності публічних дебатів зі своїм опонентом,

  • БУТИ ВЕРХОВНИМ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ САМЕ ЗАРАЗ, ПІД ЧАС ВІЙНИ?
  • І ЧИ НЕ СТРАШНО НАМ, ЩО ТАКА НЕКОМПЕТЕНТНА, БОЯЗГЛИВА ЛЮДИНА, В РАЗІ ОБРАННЯ ПРЕЗИДЕНТОМ, БУДЕ ПРЕДСТАВЛЯТИ УКРАЇНУ СЕРЕД СВІТОВИХ ЛІДЕРІВ?

І тоді, кожен, хто після цього все ж підтримає Зе-кандидата, повинен розділити також з ним й відповідальність за подальшу долю країни, і з часом сказати: «Так, це я за нього голосував!».  Все має бути по-чесному.

ГОЛОСУЙМО ВІДПОВІДАЛЬНО!

Андрій ОВЕРЧЕНКО

 

Поделиться статьей в социальных сетях: