>

Врожай сільчан захищатимуть від рейдерів

рейдерське захоплення врожаю

В ОДА створили спеціальну комісію, що займатиметься фактами спроб рейдерського захоплення врожаю в Одеській області. Її очолив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Терещук. Окрім представників ОДА, до штабу також увійшли представники правоохоронних органів, територіального управління юстиції тощо, повідомляє прес-служба ОДА.

Останнім часом такі випадки на території Одещини почастішали, зокрема спроби відібрати врожай у фермерів зафіксовано в Болградському, Ананіївському, Тарутинському районах. За деякими фактам вже розпочато кримінальні провадження.

«Нещодавно виїжджав особисто до Болградського району, де зафіксовано спроби захоплення врожаю. Там воєнізована охорона була, зі зброєю, спецзасобами, та людей це непокоїло. Але на сьогодні там наведено порядок. Наша позиція жорстка: той, хто сьогодні посіяв, той і повинен зібрати врожай. Всі інші бачення повинні розглядатися лише в судовому порядку», — наголосив перший заступник голови ОДА Олександр Терещук на засіданні штабу.

Також на Одещині створено три мобільні групи, які виїжджатимуть на місця у разі виникнення конфліктів. Олександр Терещук зазначив, що жодна з заяв не має залишитись без уваги, а кримінальні провадження за цими фактами повинні розглядатися якнайшвидше.

Наразі про факти щодо спроб захоплення врожаю можна повідомляти в поліцію за телефонами 779-40-61, 779-46-91 або 102.

Поделиться статьей в социальных сетях: