>

Врожай треба не тільки виростити, але й зберегти

Відбулось чергове засідання робочої групи Ананьївської райдержадміністрації по наданню допомоги в організації проведення збирання ранніх зернових і зернобобових культур врожаю 2016 року сільгосппідприємствам району.

Як зазначив заступник начальника управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антонюк, в сільгосппідприємствах Ананьївського району підходить до завершення хід збирання урожаю ранніх зернових та зернобобових культур. Урожай зібрано майже на 65% площ. Середня урожайність 38,4 ц/га.

 

 

м1

 


«В чергове звертаюся до усіх максимально сприяти сільгосппідприємствам у збиранні урожаю. Щоденно тримати на контролі забезпечення господарств технікою, запчастинами та паливно-мастильними матеріалами. Крім того, необхідно постійно відслідковувати ціни на ринку зерна та надавати інформацію керівникам господарств», — наголосив голова РДА Дмитро Маковейчук.


Начальник Ананьївського міськрайсектору ГУ ДСНС України в Одеській області Євген Косюга поінформував про те, що працівники сектору продовжують нести службу у посиленому режимі.

Продовжується постійне обстеження масивів, проводяться бесіди та інструктажі з працівниками сільгосппідприємств, які задіяні у жнивах, та з населенням щодо попередження виникнення пожеж та перших діях при пожежі до приїзду пожежних, повідомляє, віідділ комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Поделиться статьей в социальных сетях: