>

Всеукраїнський тиждень юнацької книги в Татарбунарах

Всеукраїнський тиждень юнацької книги - Татарбунари

Всеукраїнський тиждень юнацької книги щорічно стартує наприкінці березня в бібліотеках України. З метою прищеплення юнакам любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу юнаків до ролі книжки в суспільному та історично-культурному житті, надання практичної допомоги щодо вибору книжок для читання та їх пошуку в бібліотеці, користування довідковими виданнями та періодикою, в Татарбунарській Центральній бібліотеці з 26.03.2018 по 30.03.2018 року стартував Всеукраїнський тиждень юнацької книги. Працівники бібліотеки підготували цикл різноманітних заходів для своїх користувачів.

Всеукраїнський тиждень юнацької книги - Татарбунари - 1Розпочався тиждень з Книго-квесту під назвою «Книга електрона чи традиційна — 2 суті» в якому прийняли участь студенти Татарбунарського ПТАУ. Завдання квесту було послідовно розв’язувати логічні завдання та зібрати слова, з яких наприкінці потрібно було скласти прислів’я. Під час квесту учасники не лише проявили знання, кмітливість, уміння змагатися в командній грі, але й дізналися про бібліотеку, її можливості та відділи, інтелектуальні етапи дозволили згадати письменників, їхні твори, ознайомитися з літературою та періодичним виданням, розвинути ерудицію і проявити винахідливість.

В рамках тижня проведено експрес-диспут «Про що я написав би книжку?».

Бібліотекар читальної зали розповіла про важливість книги в житті людини. Присутні розповідали про свої улюблені книжки, придумували назви своїх майбутніх книг.

Особливу атмосферу створив Інформаційний день. До уваги користувачів в читальному залі було презентовано книжкову виставку «Світ знань відкриває книга», на ній було представлено наукову та художню літературу різних тем, жанрів, стилів. Також провели огляд постійно діючої виставки «Довідково-інформаційний фонд», на якій показані тематичні словники — які дають пояснення описаних слів і несуть різноманітну інформацію про них та універсальні і тематичні енциклопедії — які містять в узагальненому вигляді основні відомості з однієї або з усіх галузей знання і практичної діяльності викладені у вигляді коротких статей, розміщених в алфавітному або систематичному порядку. У відділі абонементу бібліотекарі ознайомили з книжковою виставкою «Книжні новинки», представлені на ній і класика, і література новітньої доби, постійні величини українського духовного світу і літературний авангард.

В День періодики «Країна журналії» включив в себе огляд виставки періодичних видань з відвідувачами бібліотеки, провели опитування «Твої улюблені газети та журнали» та обговорення актуальних тем на сторінках газет і журналів.

Тиждень Юнацької книги приніс молоді багато цікавої інформації позитивних вражень, додав знань, адже, саме така інформація допомагає їм у навчанні, вчить логічно мислити, відкриває безліч таємниць навколишнього світу.

Поделиться статьей в социальных сетях: