>

Вже 37 дітей-сиріт зможуть отримати житло на Одещині

придбання житла для дітей-сиріт

Комісія Одеської обласної державної адміністрації продовжує приймати заявки на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі вже надійшло 37 пропозицій від керівництва районів, міст та об’єднаних територіальних громад. Йдеться про державну субвенцію в 36,3 мільйонів гривень, яку отримала Одеська область. Про це стало відомо під час селекторної наради облдержадміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

«Регіон отримав найбільшу в Україні державну субвенцію на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За розпорядженням голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова створена комісія, яка проводить роботу з районною владою щодо порядку використання та умов надання субвенції», – додала начальник служби у справах дітей Алла Кіріяк.

Нагадаємо, Одеська область отримала понад 36 мільйонів гривень на забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Окрім цього, частину коштів спрямують на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу.

Зазначимо, 15 листопада Кабінет Міністрів України затвердив Порядок та умови надання у 2017 році субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на будівництво чи придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Урядове рішення сприятиме зменшенню ризиків потрапляння дітей в інтернатні заклади. Натомість – допоможе їх влаштуванню до дитячих будинків сімейного типу. Відтак вони отримають більше можливостей зростати і виховуватися в сімейних умовах, а після досягнення повноліття отримувати соціальну підтримку.

Поделиться статьей в социальных сетях: