>

Як готуватися до надзвичайних ситуацій, аби вони не застали зненацька, знають у Захарівці

Командно-штабні навчання - Захарівка

8 грудня пройшли командно-штабні навчання органів управління Захарівської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області за участі голови райдержадміністрації Дмитра Франчука, його заступника Ігоря Григор’єва, членів комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації, начальників служб ЦЗ району, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств і організацій району.

Зазначене навчання проходило під гаслом «Дії органів управління та сил цивільного захисту щодо забезпечення захисту населення при виникненні надзвичайних ситуацій».

Існує необхідність перевірити обґрунтованість та деталізацію планів і дій органів управління та сил цивільного захисту на основі аналізу виникнення надзвичайних ситуацій минулих років.

Учасники тренувань моделюванням можливих аварійних ситуацій та стихійного лиха, найбільш характерних для району, «створювали» умови для практичного засвоєння знань і навичок та відпрацювання дій щодо захисту населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій. Таким чином оцінювалась здатність органів управління ЦЗ організовувати та забезпечувати виконання завдань цивільного захисту згідно вимог Кодексу цивільного захисту України та інших керівних документів з питань ЦЗ.

Поделиться статьей в социальных сетях: