>

Як ходитиме транспорт в Одесі в День міста

Цього року в Одесі святкові заходи до Дня міста триватимуть з 30 серпня по 5 вересня.

У зв’язку зі святкуванням Дня міста Одеси у 2018 році департаментом транспорту вносяться зміни тимчасового характеру до схем руху міського громадського транспорту.

Роботу міськелектротранспорту буде організовано до першої години ночі 3 вересня:
— по трамвайних маршрутах: №№ 3, 5, 7, 13, 15, 28;
— по тролейбусних маршрутах: №№ 2, 3, 5, 7, 8, 9.

Роботу тролейбусного маршруту № 10 з 16:30 2 вересня буде організовано до залізничного вокзалу.

2 вересня роботу міських автобусних маршрутів буде організовано до 24:00.
 
З 16:30 до 24:00 2 вересня
буде організовано роботу автобусних маршрутів за такими схемами руху.

 
Маршрути №№ 110, 120, 190:
— у напрямку руху на сел. Котовського — від вул. Польської на вул. Жуковського, вул. Преображенську, вул. Софіївську, узвіз Маринеска, вул. Чорноморського козацтва і далі за маршрутами;
— у напрямку руху до залізничного вокзалу — від вул. Балківської на узвіз Маринеска, вул. Софіївську, вул. Преображенську, вул. Буніна, вул. Рішельєвську, вул. Троїцьку, вул. Осипова і далі за маршрутами.

Маршрут № 210:
— у напрямку руху до Пересипського мосту — від вул. Пушкінської на вул. Жуковського, вул. Катерининську, вул. Буніна, вул. Преображенську, пров. Маяковського, вул. Гаванну, Військовий узвіз, вул. Приморську і далі за маршрутом;
— у напрямку руху до залізничного вокзалу — від вул. Приморської на Військовий узвіз, вул. Гаванну, пров. Маяковського, вул. Преображенську, вул. Буніна, вул. Рішельєвську і далі за маршрутом.

 

Після закінчення Гала-концерту буде організовано цільову подачу автобусів для забезпечення доставки містян і гостей міста до місця проживання за такими напрямками:

— Котовський напрямок (місце дислокації автобусів — на вул. Приморській (від Морвозалу до Військового узвозу);

— Таїровський напрямок (ж / м «Черьомушки») (місце дислокації автобусів — вул. Приморська (від Морвокзалу до пл. Митної).

Поделиться статьей в социальных сетях: