>

Як сучасні діти дивуються патефону: окнянська екскурсія

екскурсія «У світі книги чарівної» - Окни

Щойно в Окнянській громадській бібліотеці відбулась пізнавально-оглядова екскурсія «У світі книги чарівної» для наймолодших майбутніх читачів — дітей старшої групи «Ромашка» (вихователь Оксана Володимирівна Сайнецька) дитячого садочка «Сонечко».

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. Завідуюча бібліотекою ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками.

Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомила з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. В ході екскурсії діти ознайомилися з куточком користувача Інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок, перегляд відеоматеріалів, мультфільмів про бібліотеку. Весело та радісно було в цей день в бібліотеці.

Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати нашим читачем. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів. Також до уваги маленьких гостів була запропонована ще одна екскурсія до «Української світлиці», яка функціонує на базі Центру культури та дозвілля. Екскурсію, люб’язно провела, методист ЦКД Доба Раїса Іванівна. Серед зібраних матеріалів: картини, вишиванки, різьблені речі, поробки з лози, паперу, бісеру, екземпляри із побуту селян, праска на вуглях та багато іншого. Особливий інтерес у дітей викликав старий патефон, що заводився спеціальною ручкою.

Поделиться статьей в социальных сетях: